Certificate de Urbanism eliberate în anul 2018

Nr./data eliberării Nume şi prenume Adresa imobilului Scopul eliberarii
01/15.01.2018 STANCIU ADINA-ANDREEA Str.Vulpii nr.7(cv 49,50,P1388,1389,1390,1391,1392,134/1,1386/1, lot.1 Informare
02/16.01.2018 TRACHE GRIGORE SI GABRIELA Str.Fermei nr.9(cv.115,P3960,3962,3963,3974/1) Operatiuni cadastrale si not.alipire 2 loturi
03/16.01.2018 POPESCU VIOREL-SC RET UTILAJR SRL Sos.Oltenitei nr.22bis,lot.1 Op.cadastrale si informare
04/16.01.2018 APETRI PUSA,PETCU RALUCA Sos.Oltenitei nr.165 Desfiintare c-tii parter
05/16.01.2018 RAICIU NICOLAE SI MADALINA Str.Sf.Voievozi nr.18E Construire loc P+1E,imprejmuire si utilitati
06/16.01.2018 HARALAMBIE MIHAI-rep.SC TONI STILE SRL Sos.Oltenitei nr.34C Op.cadastrale si not-dez.cladire si teren
07/17.01.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA ptr.SC MARAL TEHNIC Str.Sperantei nr.35 Alimentare cu energie electrica
08/17.01.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.Mihai Catalina Str.Amurgului nr.57 Alimentare cu energie electrica
09/17.01.2018 BORDEI AURELIAN-SC CRATIS CONSTRUCT T4/2,P20/2 Construire 6 loc cuplate doua cate doua,imprejmuire si utilitati
10/18.01.2018 UDREA MARIA Str.Maica Tereza fn,T54/1,P3,lot.7 Informare
11/18.01.2018 ANTOFI GHEORGHE Str.Biruintei nr.186(t55/8,P3,lot.3A) Schimbare destinatie din loc in sp.com,extindere pe verticala si recompartimentare
12/22.01.2018 IVASCU GABRIEL Str.Oituz nr.11,ap.4 Transformare garsoniera demisol din sp.loc in sp.com,desfiintare pereti,acces exterior
13/22.01.2018 PANA MARIN IULIAN Str.Amurgului nr.74 Supraetajare imobil P+3E rez.P+4E
14/22.01.2018 MARSICA MARIAN CATALIN t4/2,p11,12 Constr.4 imobile locuinte insiruite P+1E+M,imprejmuire si utilitati
15/22.01.2018 HOREANU CONSTANTIN Sos.Oltenitei nr.181,bl.C4,ap.7 Intr.in legalitate constr.,imprejmuire
16/22.01.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Leordeni nr.90 Alim cu energie electrica
17/22.01.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Dr.Fermei nr.117A Alimentare cu energie electrica
19/22.01.2018 CIOBANU MARIETA Str.Fagului nr.5 Op.notaeriale,dez.teren 3(trei) loturi
20/22.01.2018 ALBU VIOLETA Sos.Oltenitei nr.367J,lot.12 Constr.3 loc P+1E cu sp.com la prter,imprej si ultilitati
21/22.01.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Industriei nr.10 Alim cu energie electrica si montare post trafo
22/25.01.2018 CERCEL IULIAN FLORIN Str.Leordeni fn Op.cadastrale si not-alipire 3 loturi
23/25.01.2018 NEACSU CEZAR MIHAIL-SC PRIMERA RESIDENCE Biruintei T55/7,P16,lot.1-10 Intocmire PUZ-introducere in intravilan in vederea construirii ansamlu loc colective Ds+P+4E+5R,amenaj incinta,imprej si utilitati
24/26.01.2018 CONSTANTIN EDUARD ALEXANDRU-SC IMOLA LOGISTIC TEAM SRL Leordeni T4/3,P18 Dezmembrare teren 8(opt) loturi
25/26.01.2018 SPINOCHE ION VALENTIN Str.Oituz nr.18H-I-J Dezm.constructie si terenuri 5 loturi
26/26.01.2017 SISU MIRUNA MARIA t2,p13,16.16/1,17,18,19,LOT.4 Construire loc colective P+3E-4Er cu sp.com la parter,imprej si utilitati
27/26.01.2018 TUDOSE ALEXANDRU Dr.Fermei Informare
28/26.01.2018 TUDOSE ALEXANDRU Dr.Fermei Informare
29/29.01.2018 CAZAN ILEANA Sos.Oltenitei nr.15A(cv 2,P20-29 Op.cadastrale si not-dez.constr.si teren - 3 loturi
30/20.01.2018 KUBASZKY ELENA Sos.Oltenitei nr.29,et.Demisol,lot.2+lot.3 Mod.int la nivelul demisol cu schimb.dest camerei
31/29.01.2018 PROFI ROM FOOD SRL Dr.Fermei nr.34, P ,ap. sp.com.2 Amenajare sp.com.Profi
32/20.01.2018 PROFI ROM FOOD SRL Dr.Fermei nr.34,sp.com.2,P Amplasare reclama luminoasa,panou publicitar
33/29.01.2018 HUZUM MARIANA-rep.SC EURO EDIL INVEST SRL Sos.Oltenitei FN ,T14,P233/29 Intocmire PUZ-introducere in intravilan in vederea construirii ansamlu de hale de depozitare si birouri
34/29.01.2018 GRIGORE GEORGE RAZVAN Str.Astrelor nr.49 Constr.4 loc indivoduale Sp+P+M,amenajare circulatii,imprej si utilitati
35/29.01.2018 CALARAS VALERICA VALENTIN Str.Sf.Ioan nr.39 Op.cadastrale-alipire 2 loturi
36/30.01.2018 IACOB CLAUDIA Str.Golesti nr.8(cv 62,P1875,1876) Locuinta P+1E,imprej si utilitai
37/30.01.2018 IACOB CLAUDIA Str.Golesti nr.8(cv 62,P1875,1876) Desfiintare (C1,C2,C3,C4.C5)
38/30.01.2018 NICULESCU ANGELA Str.Cheile Dambovitei nr.26,bl.1,ap.28 Inchidere balcon si tamplarie PVC
39/31.01.2018 MANDREANU ALRXANDRU FLORIN Str.Stefan Cluceru fn,T53,P1532/1-1532 Constr.loc Sp+P+1E+M,imprejmuire,put forta si utilitati
40/01.02.2018 PAUL FLORIN ptr.SC EURODISTRIBUTIE MUNTENIA SA prin SC BEST ELECTROPROIECT SRL Sos.Oltenitei,tronson str.Gloriei-str.Taberei Modernizare retele electrice de joasa tensiune
41/01.02.2018 FM ALI MOHAMED Dr.Fermei Fn,P43,lot 2/1/1,2.1.2,2/1/3 Operatiuni cadastrale si not-alipire teren-3 loturi
42/01.02.2018 CEAMUR MARIAN IONUT Str.Baraganului nr.30 Desfiintare loc p si construire lic P+1E+M si o loc.P
43/01.02.2018 ANULAT ANULAT ANULAT
44/01.02.2018 MIHALE ANDREI Sos.Oltenitei nr.13 Construire imobil P+4E cu functiunea de loc.colective(ap) si sp.com la parter,org.santier,imprej si utilitati
45/02.02.2018 GRADINARU ROBERT SI SC JOYA SHOES CONCEPT Str.Amurgului nr.29,29A,29B Desfiintare C1,C2,C3
46/02.02.2018 PAVEL ECATERINA Sos.Oltenitei nr.50 Recompartimentare si schimbare destinatie din sp.locuibil in sp.com la parter
47/02.02.2018 TANASESCU MIHAI ALEXANDRU Str.Biruintei T55/7-P19,20,lot.2 Informare
48/02.02.2018 OPREA DANIEL ALEXANDRU CV 26/P641/1,LOT5,LOT.4 /2/1 Constr.loc P+1E+M,imprejmuire si utilitati
49/02.02.2018 CONSTANTIN MIRCEA Str.Amurgului nr.72 Construire sp.comercial
50/02.02.2018 ASANDEI PAUL CRISTIAN Str.Eclipsei nr.45 Mansardare loc.existenta P+1E rez.P+1E+M
51/05.02.2018B11:E24E24B12B12:E24 GHEORGHE MARIANA Str.Baraganului nr.70 Intr.in leg imobil parter
52/05.02.2018 SC ENGIE SA prin SC INSTANT CONSTRUCT COMPANY-ptr.Riviera Bike Str.Lt.Maj.av.Tanase Banciu nr.11 Bransament gaze naturale
53/06.02.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA-ptr.Voicu Mihai Str.Solstitiului nr.1 Alimentare cu energie electrica cf.ATR 00750183/2017
54/07.02.2018 MARIN IONEL T54/10,P19,lot.2 Informare
55/07.02.2018 BIZU MARGARETA Dr.Fermei nr.101 Construire statie ridicare presiune apa si bransament
56/07.02.2018 FILIP RAZVAN STEFAN-rep.SC ROSTEEL SOLUTIONS SRL Str.Biruintei nr.49 Modificare de tema ,mod.fatada,rampe acces,recomp.int
57/07.02.2018 FILIP RAZVAN STEFAN-rep.SC ROSTEEL SOLUTIONS SRL Str.Biruintei nr.49 Modificare de tema ,mod.fatada, rampe acces,recomp.int
58/07.02.2018 NISCOVEANU CORINA Str.Pantazica Gabriel nr.32 Desfiintare 3 corpri de cladire P C1,C2,C3 si constr.loc P+1E,imprej si utilitati
59/07.02.2018 DANILA GABRIEL-rep.SC DELTA ACM 93 SA Str.Industriei FN,T17/3,P28 Informare
60/07.02.2018 STEFANUCA ANDREI TIBERIU Str.Alex.Conduratu nr.28 Schimbare destinatie din sp.com in sp.locativ
61/07.02.2018 GHITAN DANIEL Str.Vinatori nr.9 Operatiuni not si cadastrale,dez 3 loturi
62/08.02.2018 PETRE DARIE Str.Pavlichieni nr.131F,T52/6,P27 Constr.loc P+1E,imprej si utilitati
63/08.02.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA-ptr.SC DEANGELO SPORT MANAGEMENT SRL Sos.Oltenitei nr.11 Bransament electric
64/08.02.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA-ptr.SC DEANGELO SPORT MANAGEMENT SRL Sos.Oltenitei nr.11 Bransament gaze naturale
65/08.02.2018 NAE IOANA Str.Rasaritului nr.67 Constr.loc P+1E,imprej si utilitati
66/08.02.2018 SC APPRAISALS CONSULTING DIVISIONS SRL Sos.Oltenitei nr.66 Informare
67/09.02.2018 MARIN ELENA CRISTINA Str.Sf.Ioan nr.23 Schimbare destinatie din anexa garaj in sp.com si extindere p
68/12.02.2018 MIHAI INGRID BIANCA-rep.GREENGUARD C&A TEHNOLOGIEI SRL Splaiul Unirii nr.1C Recompartimentare hala P+Ep
69/13.02.2018 OPREA GABRIELA Str.Leordeni nr.175(cv 133,P4497,4498,4499) Informare
70/13.02.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.Gherman Nicoleta str.Paraul rece nr.5C Alimentare cu energie electrica cf.ATR 00887592/2017
71/13.02.2018 CONU SILVIU JEAN Sos.Oltenitei fn Introducerea terenului in intravilan ptr.construire
72/13.02.2018 SAVU NICULINA Sf.Agnes sola 55/3-P14 Construire loc cuplate P+1E,imprej si utilitati
73/13.02.2018 NITU MARIANA rep.al SC GAMA INVEST SRL Sos.Oltenitei Alipire sp.com 1,2 si 4 la constr.existenta
74/13.02.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.Gainar Liviu Str.Orizontului nr.104B Alimentare cu energie electrica
75/13.02.2018 STEFAN VIOLETA Str.Amurgului nr.71D Reconfigurarea golului in pereti nestructurali-remodelare fatade imobil P+2E+M
76/19.02.2018 PETRE ANA Str.Amurgului nr.46G Op.cadastrale si notariale-alipire teren-2 loturi
77/19.02.2018 PETRE ANA Str.Amurgului nr.46H Op.cadastrale si notariale-alipire teren-2 loturi
78//19.02.2018 TEIANU FLORIN ALEXANDRU Sos.de Centura nr.67 Imprejmuire teren
79/19.02.2018 NASTASE ION Str.Astrelor Fn T55/3,P66 si 67,lot.,2 Intocmire PUZ,introducere in intravilan constr.P+2E+M
80/19.02.2018 BIZU CRISTINA Str.Cheile Dambovitei nr.26 Imprejmuire teren
81/19.02.2018 PAVEL IONUT ROBERTO Str.Postavarului nr.8 si 8A Op.notariale,alipire teren
82/20.02.2018 SC ENGIE SA-ptr.GHERMEN NICOLETA Str.Paraul Rece nr.5C Bransament gaze naturale
83/20.02.2018 VITAL BLUEAQUA SRL-ptr.Gherman Nicoleta Str.Paraul Rece nr.5C Bransament apa si racor canal
84/20.02.2018 LINTMAIER-MANAILA DIANA MARIA Str.Sf.Voievozi nr.18C Imprejmuire teren
85/20.02.29018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.ANGHEL SORIN Str.Porumbului nr.4A Alim.cu energie electrica cf.ATR 181006464/2017
86/20.02.2018 PAVEL ECATERINA Sos.Oltenitei nr.50 Schimbare dest.din sp.locuibil in sp.com la parter
87/20.02.2018 ALMAJEANU STEFAN-rep.SC ALMA 2001 SRL Str.Rasaritului T4/4-P18 Informare
88/21.02.2018 CARABAGEAC CRISTIAN Str.Leordeni nr.89,lot.2 Construire loc parter,imprejmuire si utilitati
89/22.02.2018 VOICU EMILIAN Str.Oituz nr.45 Schimbare de destinatie ap.parter in sp.com si extindere pe verticala imobil P+2E rez.P+2E+M
90/22.02.2018 IORDAN EDUARD ptr.MFC COMMOSITIES GMBH Nr.cad.5482 Operatiuni not si informare
91/22.02.2018 IORDAN EDUARD ptr.MFC COMMOSITIES GMBH Nr.cad.269/3 Operatiuni not si informare
92/22.02.2018 SOARE MIHAI ptr.SC ARCADIA CONCEPT SRL Str.Solstitiului nr.15 Schimbare destinatie din sp.adm(partial) in sp.locuibil
93/22.02.2018 SOARE MIHAI ptr.SC ARCADIA CONCEPT SRL Str.Solstitiului nr.15 Op.cadastrale si notariale-dez.teren 10 loturi
94/22.02.2018 IACOB NICOLAE ptr.SC EUROPHOLSHING HOUSE SRL Str.Leordeni T4/8,P7,8,9,10 Op.cadastrale si notariale,dez.teren 2 loturi
95/22.02.2018 SC VITAL BLUE AQUA SRL rep.Paun Adrian Dr.Fermei nr.109-111 Executie bransament apa potabila
96/22.02.2018 SC VITAL BLUE AQUA SRL rep.Paun Adrian Sos.Oltenitei nr.11 Extindere retea alim cu apa
97/22.02.2018 SC VITAL BLUE AQUA SRL rep.Paun Adrian Str/Amurgului nr.47-Dr.Fermei 62 Executie bransament apa potabila
98/22.02.2018 ZEHNDER MAMARA RALUCA Str.Greaca nr.37 Construire bransament apa potabila
99/22.02.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.Dorobantu Dumitru Str.Unirii nr.25 Alim cu energie electrica cf ATR 01301370/2017
100/22.02.2018 LUPU FLORIN GABRIEL Str.Rasaritului Fn Op cadastrale si notariale -alipire 3 loturi
101/26.02.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-SC ELECTROCONS PTROIECT - PTR.GF PRESCOMAT Sf.Agnes nr.16 Alim.cu energie electrica
102/26.02.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-SC ELECTROCONS PROIECT str.Pavlichieni nr.130 Alim cu energie electrica
103/26.02.2018 RADUCAN BOGDAN CRISTIAN Sf.Agnes nr.91 Lucrari de amenajare si schimbare de folosinta in sp.locuibil a sp.aferent podului in vol.existent al cladirii
104/26.02.2018 STOICA LAURENTIU,PANAIT MIHAI,TANASE MARIAN Str.Cicoarei nr.10,lot.2 Desfiintare loc parter(C1) anexa P(C2) si construire 3 locuinte P+1E,imprejmuire si utilitati
105/26.02.2018 NAGHIU SIMONA Str.Petru si Pavel fn Construire 2 loc individuale alipite P+1E+M,imprej si utilitati
106/26.02.2018 TANASE MARIAN Str.Sperantei nr.33F Construire loc P+2E formata din 3 ap,imprejmuire si utilitati
107/26.02.2018 LINTMAIER MANAILA LILI Sf.Voievozi nr.18C Bransament apa potabila si racord canal
108/26.02.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Rasaritului nr.9C Bransamet electric subteran
109/26.02.2018 CONSILIUL LOCAL AL ORASULUI POPEST-LEORDENI-ptr.Petre Iacob Sos.Oltenitei Largire si modernizare sistem rutier
110/26.02.2018 AGIU ADRIANA-rep.SC MRK REZIDENTIAL EXPERT Sf.Agnes nr.177 Op.cadastrale si notariale,alipire 3 loturi
111/28.02.2018 POPESCU ADRIAN Str.Pavlichieni Fn T52/6,P20 Informare
112/01.03.2018 PAPAZI MIHAELA Str.Solstitiului nr.31 Racordare sistem de canalizare
113/05.03.2018 SC LION TRANSPORT SRL-prin Mecu Ion Str.Leordeni nr.161,lot.9 si lot.10 Construire loc.colective P+2E cu sp.com
114/05.03.2018 MIHALACHE FLORINEL T52/6,P 2 Trei loc.insiruite P+1E+M cu sp.com la parter
115/05.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Baraganului nr.5 Alim.energie electrica
116/05.03.2018 NISCOVEANU ALEXANDRU Str.Baraganului nr.5C,lot.4 Alim.cu energie electrica
117/05.03.2018 RUSU CRISTIAN Str.Agnes nr.30,et.1,ap.30 Inchidere balcon
118/05.03.2018 TUDOR VIOREL Str.Plopului nr.3,lot.2 Informare
119/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-Avram Petrica Str.Orizontului nr.62,casa 5 Bransament gaze naturale
120/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-Avram Petrica Str.Orizontului nr.62,casa 10 Bransament gaze naturale
121/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-Avram Petrica Str.Orizontului nr.62,casa 3 Bransament gaze naturale
122/06.03.2018 ISOPESCU FLORIN DANIEL Sos.Oltenitei nr.197 Amplasare inst GPL,firma luminoasa(totem) cabina operator
123/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA-Nedea Marian Ionut Str.Orizontului nr.104C Bransament gaze naturale
124/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA -Neagu Ionela Str.Orizontului nr.104D Bransament gaze naturale
125/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA-SC INTENSHAL SRL Str.Taberei nr.7 Extindere consucta si bransament gaze nat
126/06.03.2018 SC ENGIE DISTRIBUTIE MUNTENIA -Bhadzhiev Ivaylo Str.Apusului nr.89 Alim.cu energie electrica
127/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA-Troncea Elena Sos.Oltenitei nr.376K Extindere conducta si bransament gaze naturale
128/06.03.2018 NITU MARIANA Sos.Oltenitei nr.11A Construire drum de servitute
129/06.03.2018 DINA EMIL-REP.SC ISOPAN EST SRL Sos.de Centura nr.109 Extindere pe verticala corp servicii P cu functiunea de vestiar rez.P+1E
130/06.03.2018 GHERGHESCU DRAGOS STEFAN-rep.Sutru Ecaterina Sos.de Centura Fn T22,P501/16 Intocmire PUZ-in vederea construirii de birouri,hale dep.,imprej,alei carosabile,parcare
131/06.03.2018 DRAGOMIR FLORIN Str.Sf.Agnes Fn T52/5,P17/1 Intocmire PUZ-construire imobil P+2E+M-loc.colective
132/06.03.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-Darna Maria Str.Cicoarei nr.14 Bransament gaze naturale
133/12.03.2018 DUMITRESCU C-TIN Str.Pantazica Gabriel Fn Construire 3(tri) loc.indiv.P+1E+2E retras,imprej si utilitati
134/12.03.2018 PAROHIA ORTODOXA VINTILA VODA Str.Unirii nr.26 Desfiintare anexa casa parohiala reabilitare,consolidare,restructurale
135/12.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.Lamba Tiberius Str.Bateriei nr.95 Alim cu energie electrica
136/12.03.2018 CALAGIU CRISTIAN Str.Amurgului nr.63P Supraetajare imobil D+P+2E-rez.D+P+2E+3R
137/12.03.2018 CARJAN TUDOREL Str.Amurgului nr.61 Supraetajare imobil P+2E-rez.P+2E+3R
138/12.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-Dobre Cristian Str.Pavlichieni nr.3A Alim.cu energie electrica
139/12.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-Lazar Lacramioara Str.Biruintei nr.91 Alim.cu energie electrica
149/12.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Dr.Fermei nr.97 Alim.cu energie electrica
150/12.03.2018 VITAL BLUEAQUA SRL-ptr.Benesu Ghe. Str.Echinoctiului nr.33C Bransament apa si racord canal
151/13.03.2018 RADUCAN MARIANA DIANA-DIA CONCEPT INVEST SRL Str.Viilor nr.33 Dezmembrare c-tii(C1 si C2)
152/13.03.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Ghe.Costaforu nr.20A Alimentare cu energie electrica
153/13.03.2018 VERES ION Str.Atrelor nr.77 Alim.cu energie electrica trifazat
154/14.03.2018 RADUCAN MARIANA-DIANA Str.Oituznr.13 Operatiuni not. si dez.teren
155/14.03.2018 COSTEA ALEXANDRA-TEODORA Str.Amurgului nr.36 Construire garaj si terasa acoperits.creare acces secundar
156/14.03.2018 BAJANARU PETRISOR T43,P747/1,LOT.3 Informare
157/14.03.2018 TUDOR VIOREL T4/4,P6/1,LOT.2 Informare
158/15.032018 MOISIEV CLAUDIU GEORGE-rep.SC GALAXY PLUS RESIDENCE SRL Str.Dr.Fermei nr.91B Lucrari de amenajare/ compartimentare si schimbare de folosinta in spatiu locuibil a podului in volumul existent si schimbare de dest.din sp.adm.in sp.locuibil
159/15.03.2018 ACHIM MARTA DALIDA Str.Oituz nr.11,ap.3 Schimbare destinatie din sp.loc in sp.com
160/15.03.2018 SC PATRIA BANK SA-rep.Dima Andrei Florin T11,P39,40,41,lot.III Informare-op.juridica
161/15.03.2018 CALOTA ANDREI VALENTIN-rep.CAC SBL Str.Bateriei nr.87 Op.cadastrale si notariale
162/15.03.2018 MINCA CONSTANTIN Str.Sf.Agnes nr.57-61 Shimbare de desfinatie sp.adm insp.locuibil
163/15.03.2018 ION STEFAN Str.Posada nr.24 Desfiintare loc.P si constr.loc.P+1E si utilitati
164/20.03.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Taberei nr.7 Racordare la reteaua de distributie enel
165/20.03,.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Sp.Unirii nr.9A Montare post de transformare si bransament electric subteren
166/20.03.2018 PAVEL IOANA Str.Sperantei Fn Op.cadastrale si notariale,dez.teren 3 loturi
167/20.03.2018 MARCIUC MIHAI Str.Viilor nr.38B Bransament apa potabila
168/20.03.2018 ENACHE CLAUDIU DAN Str.Amurgului nr.59 Construire sp.com.P PET SHOP si utilitati
169/21.03.2018 DOTE IOSIF Str.Viilor nr.2 Desfiintare imobile C1,C2,C3 si construire imobil P+1E+M,anexa garaj,imprej si utilitati
170/21.03.2018 STANCIU ADINA ANDREEA Str.Vulpii nr.7 Construire loc P+1E+ M,garaj,imprejmuire,utilitati
171/21.03.2018 SLAVE PETRE Str.Orizontului,T4/3-P28 Informare
172/21.03.2018 CONSILIUL LOCAL AL ORASULUI POPEST-LEORDENI-ptr.Petre Iacob Sos.Oltenitei T19-P410 Op.cadastrale si notariale-dez.teren 4 loturi
173/21.03.2018 DOBRE CRISTIAN ROBERT-SC METRIX COM SRL Str.Pavel Ciamur nr.7B Informare
174/21.03.2018 MIHORDEA MARIUS NICOLAE Dr.Fermei et.3,ap.18 Inchidere balcon cu tamplarie PVC
175/21.03.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC GENERAL MPM IMPEX SRL-Popa Ionel Florin Str.Sf.Agnes nr.144 Bransament gaze naturale
176/21.03.2018 PAUN ADRIAN-SC VITAL BLUE AQUA SA Str.Sf.Agnes Inlocuire conducta alim cu apa
177/23.03.2018 SC TOTAL TEHNIC SRL-rep.prin Pop Mihai T5,P147/3,lot.1 Informare
178/23.03.2018 FUNDATIA FARA-REP.STOICA Cristian Str.Anton Pan Schimbare de destinatie Corp.A in centru de tranzit ptr.tineri in dificultate.Compartimentare corp.B cu schmbare dstinatie in centru recuperare copii,amenajare spatii mansarda corp A si corp.B cu transfer in sp.util(birouri)
179/30.03.2018 CROITORU GINA MARIA-rep.SC EURO DAIRY SRL Sos.Oltenitei nr.251 Constituire servitute de trecere
180/30.03.2018 BIRSAN ADRIAN-rep.SC FUTURE TOOLS CONSTR. Cheile Dambovitei nr.26 Op.not constituire servituti
181/30.03.2018 CATANEA CAMELIA Dr.Fermei fn Informare
182/30.03.2018 NAIM MAKI Str.Amurgului fn op.cadastrale si not-alipire 2 loturi
183/30.03.2018 SC PATRIA BANK SA-rep.Dima Andrei Florin Sos.de Centura fn Informare-op.juridice
184/30.03.2018 SC PATRIA BANK SA-rep.Dima Andrei Florin Sos.de Centura fn Informare-op.juridice
185/30.03.2018 IONESCU PAUL-rep.SMARTWON INVESTMENTS T20/4 Informare
186/30.03.2018 SC ENGIE-SC GENERAL MPM IMPEX SRL-LACATUS VASILE MARIUS Str.Eclipsei nr.68 Bransament gaze naturale
187/30.03.2018 STOICA FLORIN T4/3,P12,LOT.1 Construire 5 loc insiruite P+1E,org.santier,imprej si utilitari
188/30.03.2018 SC MEGA IMAGE SRL-OLTEANU DARIAN Str.Amurgului nr.27,ap.2 Amplasare semnalistica publicitara la exterior(reclame,luminoase)
189/02.04.2018 VELCEA LIVIA Dr.Fermei nr.32 Amplasare acces auto
190/02.04.2018 BUNA MIHAI Afnes nr.306,vila 3 Construire anexa,parter,inchidere balcon et.1,extindere terasa
191/02.04.2018 COLUMBEANU DELIA Str.Alex.Conduratu nr.30C,et.mansarda,ap.4 Modificari interioare
192/02.04.2018 VITION MATEI FLORIN Sos.Oltenitei nr.249,T13,P231,1/1/1 si 231/1/1/2 lot.5 Informare
193/02.04.2018 VITION MATEI FLORIN Sos.Oltenitei nr.249,T13,P231/1/1/1 Informare
194/02.04.2018 FLOREA AURICA Str.Cheile Dambovitei Fn,T1,P30/1/3/4/47/48 Alipire 2 loturi
195/02.04.2018 PETRE ANA Sos.Oltenitei Fn T20/2,P30/1 Informare
196/02.04.2018 GIURGESCU ELENA Str.Leonardo Murialdo nr.9 Construire 3 loc cuplate P+1E+M si imprejmuire
197/02.04.2018 NITU NICULAE SI NITU MARIANA Sos.Oltenitei nr.10 si 19A str.Sf/Gheorghe nr.1,1A si 1B Op.cadastrale si notariale-alipire 5 loturi
198/03.04.2018 CONSILIUL LOCAL AL ORASULUI POPEST-LEORDENI-ptr.Petre Iacob Str.Lamitiei nr.1 Construire cresa ,supraetajare imobil P+2E+3P
199/03.04.2018 NIDELEA CONSTANTIN(CROMIX CONSULT SRL) Str.Amurgului nr.58 Supraetajare imobil P+2E+3
200/03.04.2018 RADUCAN MARIANA-DIANA Str.Oituz nr.18 Bransament apa
201/03.04.2018 RADUCAN MARIANA-DIANA Str.Oituz nr.18 Bransament apa
202/04.04.2018 BURCEA BLENDEA LACRAMIOARA GABRIELA Str.Amurgului nr.17,bl.1,ap.2 Schimbare de destinatie si modificari interioare
203/03.04.2018 CONSTANTIN VASILE Str.Orizontului nr.66C Construire 2 loc cuplate, imprejmuire si utilitati
204/03.04.2018 CONSTANTIN VASILE Str.Orizontului nr.66A Construire 2 loc cuplate,imprejmuire si utilitati
205/03.04.2018 CONSTANTIN VASILE Str.Orizontului nr.66B Construire 2 loc cuplate, imprejmuire si utilitati
206/03.04.2018 RADUCAN MARIANA DIANA
207/03.04.2018 AMETECH SYSTEM SRL-ARABAGIU EMANOIL T4/3,P15/1 SI 16 LOT 20,2,LOT.2) Construire 8 loc cuplate cate 2 P+1E,org santier si imprejmuire
208/03.04.2018 OBADA ELENA Str.Sf.Agnes nr.152 Construire imobil Spt+P+2E,sp.locative si sp.com.parter
209/03.04.2018 BULIE STEFAN Dr.Fermei nr.27E Constr.scara exterioara,remodelare spatii interioare si schimbare dest din sp.com in gradina
210/04.04.2018 SOLIDCOR DEVELOPMENT SRL-Corendea Andreea Str.Unirii T26,P637,637/4,637/5 Op.cadastrale si not alipire 3 loturi
211/04.04.2018 CONSTANTIN VASILE Str.Orizontului nr.66 Construire 2 loc cuplate,imprejmuire si utilitati
212/04.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-Lacatus Vasile Str.Eclipsei nr.68 Alimentare cu energie electrica
213/04.04.2018 SC ENGIE ROMANIA ptr.SC SILFLOR &MOVE IMPEX Intr.Leordeni nr.1 Extindere conducta si bransament gaze nat
214/04.04.2018 SC CRIZANTEMA EXIM SRL Sos.Oltenitei nr.209 Modificare de tema ptr.sp.com,birouri,hala aut.cu Ac 274/2017 mod.int si aspect fatade
215/04.04.2018 MUSTATEA ALEXANDRA RALUCA Str.Leordeni Fn Construire imobil P+2E cu sp.com si locative,org.santier,imprej si utilitati
216/04.04.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Sperantei nr.17 Alimentare cu energie electrica
217/04.04.2018 BURCEA BLENDEA LACRAMIOARA GABRIELA Str.Amurgului nr.17,bl.1,p,ap.2 Firma Luminoasa
218/04.04.2018 UNGUREANU MARIAN Str.Amurgului nr.43(t54/5,p26-27) Inchidere terasa circulabila peste imobilul P+3E-rez.P+3E+M
219/05.04.2018 VOICU EMILIAN Str.Oituz nr.45 Schimbare destinatie ap.parter in sp.com,inchidere balcoane,nmodificare fatade si extindere pe verticala rez.P+2E+M
220/05.04.2018 RADUCAN MARIANA DIANA Str.Viilor Schimbare destinatie
221/10.04.2018 SC LIVADA DIN POPESTI SRL T27,P532 si T26,P528 Trei puturi forate bazin apa bransament electric si imprej
222/10.04.2018 SC MELANCOLIA AGRO SRL T43,P645/5865/243 lot 2 si 3 Trei puturi forate bazin apa bransament electric si imprej
223/10.04.2018 SC MEGA IMAGE SRL-OLTEANU DARIAN Str.Popesti-Vest nr.4,P,sp.com 3,bl.3 Amplasare firma luminoase colantate
224/11.04.2018 BAICU GEORGICA Sos.oltenitei nr.8A Constr.imobil S+P+3E
225/11.04.2018 BABOI ION-DANIEL Str.Alex.Conduratu nr.9B Modificare partiala sarpanta prelungire scara in mansarda
226/11.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Laurentiu Raiciu nr.12 Alimentare cu energie electrica
227/11.04.2018 PLIUNDRA ANCA-FLORINA Str.Dispensarului nr.7 Op.cadastrale si not.-dez 3 loturi
228/11.04.2018 COJUHARI IRINA rep.Asoc.Proprietari MR.3 Dr.Fermei nr.123 Constr.2 porti metalice acces auto si doua porti metalice acces pietonal
229/12.04.2018 BUZOIANU CRISTIAN Str.Tractoristilor nr.29 Dezmembrare 7 loturi
230/12.04.2018 STEFAN ADINA NICOLETA,GHEORGHE CORINA ANAMARIA Str.Leordeni nr.120B Extindere retea apa potabila si canalizare
231/12.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Solstitiului Alimentare cu energie electrica
232/12.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Orizontului nr.102 Alim cu energie electrica
233/12.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Amurgului nr.51I Alim.cu energie electrica
234/12.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Biruintei nr.3 Bransament electric
235/12.04.2018 ZAMFIR GEORGE Str.Amurgului nr.67I Recompartimentare int,remodelare fatade si schim de dest din loc unifam in loc.colectiva
236/12.04.2018 MATRES DANIEL Str.Leordeni nr.163,lot.1/21 Desfiintare c-tii C1,C2,C3,C4
237/13.04.2018 SC ENGIE SA-prin SC GENERAL MPM IMPEX SRL-SC SILFLOR &MOVE IMPEX SRL Str.Helesteului nr.2 Extindere conducta gaze nat si bransament gaze
238/13.04.2018 POMPILICA IORDACHE Sos.Oltenitei nr.216 Construire anexa tehnico-sociala+birouri si utilitati
239/13.04.2018 TENESESCU MIHAI ALEXANDRU Str.Biruintei Alipire loturi
240/13.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Intr.Viilor nr.30C Alimentare cu energie electrica
241/13.04.2018 AIONITOAIE ANTONIA CAMELIA rep.SC BAUPREST TOP LOGISTIC Str.Pavlichieni Fn T52/6,P16 Construire imobil compus din 3 loc insiruite si sp.com P+1E
242/16.04.2018 MILITARU MARIAN Sola 50,P670/9,670/10,lot nr.1/1/2 Informare urbanistica banca
243/16.04.2018 PATRU MARIA Str.Astrelor nr.4A Op.cadastrale si notariale,dez.teren 16 loturi
244/16.04.2018 SMARANDESCU IONEL Str.Solstitiului nr.19 Op.cadastrale si not-dez.teren 8 loturi
245/16.04.2018 MUJA AGURITA Str.Leonardo Murialdo T54/2,P12,lot.2 Informare
246/16.04.2018 CONSILIUL LOCAL AL ORASULUI POPEST-LEORDENI-ptr.Petre Iacob Sos.Oltenitei Amenajare,modernizare,realizare trama stradala
247/16.04.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Biruintei Actiuni not/constr.uz si superficie
248/16.04.2018 PANA MARIUS LUCIAN Str.Amurgului nr.29,29A,29B Construire imobil P+4E locuinte cu sp.com la parter,imprej si utilitati
249/16.04.2018 SOCIETATEA IMOLA LOGISTIC SRL Str.Orizontului nr.66F Constr.2loc cuplate,imprej si utilitati
250/17.04.2018 OPREA DORU LAURENTIU Str.Amurgului t54/5,p47 lot.3 Imobil S+P+2E+EM loc colective cu birouri la parter si utilitati
282/02.05.2018 ALMAJANU STEFAN Sos.Oltenitei nr.247B,T 18/5,P19,lot 1,lot.1 Construire hala metalica,confectii metalice,imprejmuire si utilitati
283/03.05.2018 CACHITA DANIEL-ANDREI Str.Pavlichieni nr.117 Bransament apa si racord canal
284/03.05.2018 DUMITRESCU CARMEN ADRIANA T54/7-P12,lot.1 si lot.2 Informare urbanistica
285/03.05.2018 APOSTU ADRIAN Sos.Oltenitei nr.181 Construire complex rezidential multifunctional
286/03.05.2018 SLAVESCU GEORGETA Str.Oituz nr.4D Schimbare destinatie din sp.locuibil in cab.stomatologic
287/03.05.2018 SLAVESCU GEORGETA Str.Oituz nr.4D Construire terasa acoperita
288/03.05.2018 TODIRICA MARIN NICOLAE Str.Amurgului T54/5,P42,lot.5 Construire 3 loc insiruite P+M,org santier,imprej si utilitati
289/03.05.2018 TANASE AUREL CONSTANTIN Sos.Oltenitei nr.284 Consolidare ,compartimentare int si extindere constructie existenta C4
290/09.05.2018 CONS.LOCAL ORAS.POPESTI LEORDENI Str.Scolii nr.6 Desfiintare constructii existente,construire 2 corpuri noi scoala gimnaziala rez.C1-S+P+3E SI C2-S+P+2E
291/09.05.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC INSTANT CONSTRUCT COMPANY-SARBU MARIAN Str.Sperantei nr.33D Extindere conducta gaze nat si bransament gaze
292/09.05.2018 ASOCIEREA ERBASU & PETROCONS ptr.SC ENGIE ROMANIA SA PRIN SC MIRAL INSTAL COMPANY-ptr.FRANCISC CRISTIAN Str.Baraganului nr.5D Extindere conducta gaze nat si bransament gaze
293/09.05.2018 MINCA C-TIN SI LUMINITA Str.Sf.Agnes nr.57-61 Operatiuni cadastrale si notariale-dezmembrare teren-37 loturi
294/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Lt.Maj av.Tanase Banciu nr.19 Alim cu energie electrica cf.ATR 1397797/2018
295/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Fagului nr.32A Alim cu energie electrica cf.ATR 1767350/2018
296/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Pavlichieni nr.Fn Alim cu energie electrica cf.ATR 1868510/2018
297/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Pavlichieni nr.117 Alimentare cu energie electrica cf.ATR 1796727/2018
298/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Leordeni ne.161Mbis Alimentare cu energie electrica cf.ATR 1751695/2018
299/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Orizontului nr.13,13A si 13B Alimentare cu energie electrica cf.ATR 1748741/2018
300/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Agnes Fn Alimentare cu energie electrica cf.ATR 18990572/2018
301/09.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Andrei nr.19 Alimentare cu energie electrica cf.ATR 1796727/2018
302/09.05.2018 ZAPOROJAN ANDREI rep.SC RDS&RCS SA Sos.Oltenitei nr.372 Construire statie de baza ptr.serviciul de comunicatii electrice
303/09.05.2018 TISTEA ADELINA Str.Amurgului nr.2G Imprejmuire teren pe latura de sud si est a proprietatii
304/09.05.2018 PADURARU FLORIN-rep.SC NEW VISIONRESIDENCE SRL Dr.Fermei nr.93H Op.cadastrale,dezm.teren 7 loturi
305/09.05.2018 SC SUD GARDEN CONSTRUCT -Cheznoiu Ovidiu Stelian Str.Amurgului nr.61 Bransament apa si racod canal
306/09.05.2018 SC BETA CONSULT INVEST Sos.de Centura nr,261,birou 2 Extindere hala depozitare
307/09.05.2018 CAZONE DANIEL Str.Sf.Voievozi nr.16D Op.notariale si cadastrale,dezmembrare teren - 7 loturi
308/09.05.2018 BANCIU DUMITRU-REP.sc rosteel solutions Str.Biruintei nr.49 Op.cadastrale si notariale,dez.teren 60 loturi
309/09.05.2018 GRADINARU ROBERT Str.Amurgului nr.29A Construire imobil P+4E,loc.colectibe si sp.com,imprejmuire si utilitati
310/09.05.2018 ASOCIEREA ERBASU & PETROCONS ptr.SC ENGIE ROMANIA SA PRIN SC MIRAL INSTAL COMPANY Str.Sperantei nr.35,vila 20 Extindere conducta gaze nat si bransament gaze
311/17.05.2018 DIMA CONSTANTIN-SC GALAXY RESIDENCE SRL-SC KIRPPIK SRL Str.Biruintei nr.31 Constr.ansamblu 8 imobile P+6E locuinte colective si functiuni complementare ,amenajare incinta,imprej si utilitati
312/18.05.2018 SC BICMETAL INDUSTRIES SRL-NITULESCU ADINA Sos.Oltenitei nr.181 Extindere imobil existent cu un corp parter hala
313/18.05.2018 IRIMIA VIOREL T4/1,P9,Lot. Operatiuni notariale,alipire terenuri
314/18.05.2018 ARGESEANU LUCIAN-rep.SC SENTIDO MICHELANGELO C.O SRL Str.Eclipsei nr.2 Obtinerea aut.de mediu pentru amplasare incinerator de capacitate
315/18.05.2018 GLAVA ECATERINA Str.Biruintei FN T55/7,P6 Informare urbanistica
316/18.05.2018 DUMITRACHE SENIA DANIEL-SC EVO COMAD SRL Str.Biruintei nr.89 Bransare/racordare la sistemil public de alim.cu apa potabila si canalizare.
317/18.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-SC MONACO INVEST Str.Amurgului nr.30B Alim cu energie electrica
318/18.05.2018 GHICICA PETRESCU LAURA LIVIA Str.Amurgului Alim cu energie electrica
319/18.05.2018 GHEORGHE MARIUS Str.Maica Tereza nr.3 Bransament ap si racord canal
320/18.05.2018 SC ENGIE SA prin Gheorghe Marius Str.Maica Tereza nr.3 Bransament gaze
321/25.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA - SC COMPROD SERV.IMPORT EXPORT Str.Industriei nr.10 Alim.cu energie electrica
322/25.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA-PTR.FLOREA GHEORGHE Str.Sperantei nr.31A Alim.cu energie electrica
323/25.05.2018 SC ENGIE ROMANIA-SC GENERAL IMPEX -SUMMO TECTO Str.Oituz nr.80a,vila 1 Bransament gaze
324/25.05.2018 RADUCANU BOGDAN CRISTIAN Sos.Oltenitei nr.12D Lucrari de amenajare /recompartimentare si schimbare de folosinta in sp.locuibil a sp.aferent podului in volumul existent al cladirii C1-C4
325/25.05.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA ptr.Nicolae Gaulea Dr.Fermei nr.97B Bransament electric subteran
326/25.05.2018 SC ENGIE ROMANIA prin INSTANT CONSTRUCT COMPANY Str.Laurentiu Raiciu nr.19 Bransament gaze naturale
327/30.05.2018 DRAGANA SAVA Str.Amurgului nr.68/t55/6 Demolare imobil corp C2 siC4
328/30.05.2018 MOROSANU LAURENTIU-REP.SC PROMFT COMPUTER Sos.de Centurs nr.77B Informare urbanistica
329/04.06.2018 IOVA VALENTIN Sos.Oltenitei nr.216 Informare urbanistica
330/04.06.2018 SC ENGIE SA Dr.Fermei nr.97,bl.C1 Bransament gaze naturale
331/04.06.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-prin AS.ERBASU&PETROCONS-FAVEO CONSULTING SA Str.Pavlichieni nr.79bis Bransament gaze naturale
332/04.06.2018 SC E-DISTRUBUTIE MUNTENIA SA Str.Domnita Balasa nr.63,lot.2 Alim.cu energie electrica cf.ATR01922199/2018
333/04.06.2018 SC E-DISTRIBUTUTIE MUNTENIA SA Str.Sperantei nr.14 Alim cu energie electrica cf.ATR01867293 si ATR 01867553/2018
334/04.06.2018 SC E-DISTRUBUTIE MUNTENIA SA Str.Pogoanelor nr.17B Bransament electric cf.ATR 01857883/2018
335/04.06.2018 ENE ION Str.Leordeni nr.161Mbis Bransament apa si racord canal
336/04.06.2018 HRUZA VICTOR CRSTIAN-SC ZAZ IMOB SERVICE Sos.Oltenitei FN T13,P231/1/3 Informare urbanistica
337/04.06.2018 VOINEA IONEL Str.Echinoctiului nr.50 Construire imobil loc colective P+2E+M,org.santier,imprej si utilitati
338/04.06.2018 STOIAN MARIUS Sf.Agnes nr.181 Bransament apa s racord canal
339/05.06.2018 RAICIU NICOLAE Str.Sf.Voievozi nr.18F Bransament apa si racord canal
340/05.06.2018 GRUIA IULIA LAURA Str.Amurgului nr.71E Inchidere balcon,mod.int,anvelopare
341/05.06.2018 NITA DUMITRU GABRIEL Str.Tmpului nr.12A Desfiintare imobil C1
342/05.06.2018 OSIAC AURELIA Dr.Fermei nr.3A Construire loc.P+1E,imprejmuire si utilitati
343/05.06.2018 TECA PETRE Str.Porumbacului nr.22A Extindere pe orizontala,recomp.int,extindere pe verticala loc C1 Sp+P+1E rez Sp+P+1E+M
344/07.06.2018 SOCIETATEA SOLIDCOR DEVELOPMENT SRL Str.Unirii T26,P637,637/4,637/5 Dezmembrare teren
345/07.06.2018 SC ENERGIE SA-PRIN SC ERBASU Dr.Fermei nr.97C Bransament gaze naturale
346/11.06.2018 VOICU EMILIAN Str.Oituz nr.45 Dezmembrare c-tie si teren 7 loturi
347/11.06.2018 SC MEGA IMAGE SRL Str.Amurgului nr.55,bl.1S,P sp.com.1,lot.2 Amenajare int ,recomp.sp.com,modificare fatada,instalare masa ridicare,amplasare caseta luminoasa
348/11.06.2018 LAMBA TIBERIU ION Str.Bateriei nr.95 Op.cadastrale si notariale,dez.7 loturi
349/13.06.2018 ENERGIE ROMANIA SA Sos.Oltenitei Reabilitare retea distributie gaze naturale
350/20.06.2018 MARES DANIEL Str.Leordeni nr.163(Ferma 1) Op.cadastrale si notariale-alipire 2 (doua) loturi
351/20.06.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA - SC ALCAMO ZACOEX GRUP SRL Sos.Oltenitei nr.11 Alim.cu energie electrica cf.ATR01396566/2017
352/20.06.2018 ILIE GABRIEL Str.Pavel Ceamur nr.2 Remodelari int si exterioare modificare fatada la hala metalica
353/20.06.2018 MURARU ILEANA CRISTINA Sos.Oltenitei nr.181 Constructie hala parter(depozitare) ,org.santier si utilitati
354/20.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-prin INSTANT CONSTRUCT-STEFU STEFAN Str.Eclipsei nr.15 Bransament gaze naturale
355/20.06.2018 BERCA ALEXANDRU CRISTIAN Str.Amurgului nr.62B,casa 1 Desfiintare si construire,imprejmuire partiala teren
356/20.06.2018 ANGHEL MALINA ELENA Str.Amurgului nr.62B,casa 2 Demolare si construire,imprejmuire partiala teren
357/20.06.2018 BUCATA IONUT Str.Amurgului nr.62B,casa 3 Desfiintare si construire,imprejmuire partiala teren
358/20.06.2018 IORDACHE CRISTIAN Str.Golesti nr.9 Intrare in legalitate demolare si constr.anexa si amenajare terasa C2
359/20.06.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Baraganului nr.5C Alim cu energie electrica cf.ATR02082026/2018
360/20.06.2018 SC E-DISTEBUTIE MUNTENIA Str.Cicoarei nr.13,casa 2 Alim.cu energie electrica conform ATR 02132885/2018
361/20.06.2018 BURDUS ANDREI EUGEN Str.Pavlichieni nr.122A Bransament apa si racor canal
362/20.06.2018 SC E-DISTRUBUTIE MUNTENIA SA Str.Sf.Voievozi nr.23E Racordare la reteaua electrica
363/20.06.2018 SPATARU MIHAIL rep.SC DURAZIV Str.Fagului nr.23 Construire hala P cu functiune productie,depozit si servicii
364/20.06.2018 GAULEA NICOLAE Dr.Fermei nr.97,97B,97C Bransament apa si racord canal
365/20.06.2018 GHIUZAN LAURENTIU-rep.SC MARAL TEHNIC Str.Sperantei nr.35 Operatiuni cadastrale si notariale-dezmembrare teren
366/20.06.2018 TANASE FLORIN Str.Orizontului nr.102 Bransament apa si racord canal
367/20.06.2018 PR.BONDAR IONEL-repParoh Vintila Voda Str.Unirii nr.26 Desfiintare curte int,bucatarie,dressing,constr.casa parohiala,rep.acoperis casa existenta
368/20.06.2018 MORARU ALEXANDRU Str.Biruintei nr.69F Construire loc.colective P+2E+M
369/21.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-AS.ERBSU EDIL CONSTRUCT-FILIP GOSTIN Str.Sperantei nr.33F Extindere conducta gaze nat
370/21.06.2018 DOMENICO STEFANIA Str.Scolii nr.27-29 Alipire 3 loturi
371/21.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-prin INSTANT CONSTRUCT Str.Pavlichieni nr.11 Bransament gaze naturale
372/21.06.2018 PAUN ADRIAN-rep.SC VITAL BLUE AQUA Str.Miraslau Extinderea retelei de apa si canalizare
373/21.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-prin SC INSTANT CONSTRUCT COMPANY Str.Sf.Gheorghe nr.46 Bransament gaze naturale
374/21.06.2018 SC DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Pavlichieni nr.71bis Alim.cu energie electrica
375/21.06.2018 DUMITRU LAURENTIU AUGUSTIN-rep.BCR LEASING SA Str.T22,P501/22 si 501/23 Informare urbanistica
376/21.06.2018 SC PATRIA BANK SA T11,P39,40,41,Lot.II Informare-op.juridice
377/21.06.2018 SC PATRIA BANK SA T11,P39,40,41,Lot IV Informare-op.juridice
378/21.06.2018 VASILE RAMONA DANA Str.Maica Tereza nr.1,bl.1,et.1,ap.4 Construire panou gard
379/21.06.2018 CRISTESCU SEBASTIAN Str.Maica Tereza nr.1,bl.1,et.1,ap.5=6 Construire panou gard
380/21.06.2018 DUMITRU LAURENTIU AUGUSTIN-rep.BCR LEASING SA T22,P501/22,501/23.lot.2 Informare
381/21.06.2018 NECULA CIOCHINA EDI SEBASTIAN-rep.SC UTILAJ LOGISTICS
382/21.06.2018 BUNA MIHAI Str.Sf.Agnes nr.306,ap.3 Construire anexa parter extindere si inchidere terasa P,inchidere balcon
383/21.06.2018 SC PATRIA BANK SA T11,P39,40,41 Lot III Informare-op.juridice
384/21.06.2018 BALUTA NICOLAE SORIN Str.Miraslau Lucrari de amenajare,recomp. Si schimbare de folosinta in sp.locuibil a podului
385/21.06.2018 SWIED AMER T1,P30/1/3 Informare
386/21.06.2018 NITU VASILE Str.Zorilor nr.1A Constr.locuinta P si utilitati
387/21.06.2018 CRETU VASILE Str.Sf.Ioan,T2/5,P57,LOT.2 Constructie anexa gospodareasca P
388/25.06.2018 MIHAI INGRID BIANCA Spl.Unirii nr.1C-T3,P71,lo.2 Mod.int,schimbare functiune din hala in depozitare
389/25.06.2018 COJOCARU MARIANA Str.Breaza nr.28(Cv 146,P1746,4747,lot) Desfiintare constructie existenta si construire loc P+1E,imprej si utilitati
390/25.06.2018 CALDARUS VALERICA Str.Sf.Ioan T2/5,P8 Extindere imobil S+P cu funct de sediu firma
391/2506.2016 PETRE DARIE Str.Pavlichieni nr.82 Extindere c-tie existenta
392/25.06.2018 GAMAN LAURENTIU-SC FABRYO CORPORATION Sos.Oltenitei Refacere drum acces,tronson 1
393/25.06.2018 YOLCU ALINA MARILENA-SC TUPLEX PLASTIC SRL Str.Pavel Ceamur nr.14 Construire platforma betonata
394/25.06.2018 ANDRUNACHE GHEORGHITA Str.Eclipsei nr.23 Schimbare destinatie din garaj parter in sp.com
395/25.06.2018 ILIE ADRIAN Str.Sabarului nr.38 Informare
396/25.06.2018 DOCUZ DUMITRU Cheile Dambovitei nr.26 Extindere anexa P
397/25.06.2018 FLOREA GHEORGHE SI ANETA Str.Sperantei nr.31A Construire anexa gospodareasca P
398/25.06.2018 ROJISTEANU DAN MARIUS Sos.Oltenitei nr.21D Construire scara exterioara aferenta ap.2
399/25.06.2018 GROPOIU C-TIN T11,P1,2 SI 3 Informare-op.juridice
400/25.06.2018 PETRE GEORGIANA Str.Sf.Andrei nr.21 Bransament apa si racord canalizare
401/25.06.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Andrei nr,21 Alim cu energie electrica cf.ATR 01984631 si01984630
402/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
403/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Leordeni nr.5,bl.T3-5 Reabilitare termica
404/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Garian Alexandru nr.8,bl.T1-6 Reabilitare termica
405/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Garian Alexandru nr.8,bl.T5-2 Reabilitare termica
406/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
407/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
408/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
409/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
410/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
411/26.06.2018 PREDA FLORIN-rep.PPL Str.Porumbacului nr.1,131G5 Reabilitare termica
412/26.06.2018 NOHAI TITI Str.Amurgului nr.65I Intrare in legalitate pentru containere anexa,gratar si acoperis
413/26.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-SC ERBASU&PETROCONS-SC FAVEO CONSULTING Str.Oituz nr.19Gbis Bransament gaze naturale
414/26.06.2018 SC ENGIE ROMANIA-AS.ERBASU PETROCONS-CARO CARDS Str.Pavlichieni nr.79bis C3 Bransament gaze naturale
415/26.06.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Vulpii nr.7 Alim.cu energie electrica cf.ATR NR.02248648/2018
416/26.06.2018 AIONITOAIE ANTONIA CAMELIA Str.Pavlichieni nr.130C Bransament apa si racord canal
417/26.06.2018 ISTRATE CRISTINA RALUCA Sf.Ioan nr.36 Construire loc Sp+P+M,garaj,imprej si utilitati
418/28.06.2018 PROFIR C-TIN-SC FELDSFAT CONSTRUCT Str.Amurgului nr.51I Schimbare destinatie din sp.om in sp.locativ
419/28,06.2018 VASILE REBECA T25,P522/1/2 Ansamblu locuinte indiv si functiuni complexe P+1E,servicii P+2E
420/29.06.2018 IORDACHE RADU Str.Popesti-Romani nr.44 Desfiintare c-tii existente C1-C4
422/02.07.2018 PENCEA MIHAELA-rep.SC GLENCORA IMPEX Str.Lt.Maj av.Tanase Banciu nr.30A Construire platforma betonata,imprej,realizare si schimbare destinatie C3 din sp.ad-tiv in laborator
423/02.07.2018 NICOLAE GEORGE Str.Eclipsei nr.125 Intr.in legalitate loc.P
424/02.07.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA - Gruia George Str.Amurgului nr.71E Bransament electric cf.ATR 02138219/2018
425/02.07.2018 MODORAN VICTOR Str.Sf.Agnes nr.8 Op.cadastrale si notariale-dezmembrare ten 3(trei) loturi
426/02.07.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Dr.Fermei nr.28A Alim cu energie electrica cf.ATR nr.1839017/2018
427/02.07.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Agnes nr.144 Alim cu energie electrica cf.ATR 02293125/2018
428/02.07.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Agnes nr.83 Alim.cu energie electrica cf ATR 177689444/2018
429/03.07.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-METROPOLITAN BLUE AER Sos.Oltenitei nr.167 Alim.cu energie electrica cf.ATR 02136134/2018
430/03.07.2018 VITAL BLUE AQUA-METROPOLITAN BLUE ART Sos.Oltenitei nr.167 Bransament apa si racord canal
431/05.07.2018 GERMAN PETRE-rep.SC SEA ROMANIA SRL Sos.Oltenitei nr.181 Operatiuni cadastrale-dez.3 loturi
432/05.07.2018 SC ENGIE SA prin SC ERBASU CONSTRUCT SA Dr.Fermei nr.97,bl.C2 Bransament gaze naturale
433/05.07.2018 DOBRE STEFANIA CAMELIA Sos.Oltenitei nr.34C Construire imobil P+2E cu spatii locative,imprej si utilitati
434/05.07.2018 NASTASE ANGELA Str.Leordeni nr.157A Op.cadastrale si notariale-alipire 2 loturi
435/05.07.2018 STAN VIOREL VICTOR Str.Leordeni De 454 Op.cadastrale notariale alipire
436/05.07.2018 TONE GHEORGHE Str.Sf.Gheorghe nr.12 Extinderea loc existente pe orizontala D+P+M alipit si utilitati
437/05.07.2018 GAMAN LAURENTIU rep.SC FABRYO CORP.SRL Sos.Oltenitei nr.202B Refacere drum acces,tronson 3
438/05.07.2018 PALII VADIM Str.Oituz nr.1,ap.69 Inchidere partiala terasa cu acces din ap.
439/05.07.2018 ZAPOROJAN ANDREI-rep.SC RCS RDS SA T 4/5,P31,LOT.1 Construire statii de baza ptr.serv.de telecom
440/05.07.2018 OPREA FLORN Dr.Fermei nr.2,ap.2 Schimbare de destinatie din sp.loc in sp.com modificari int,realizare acces din exterior la ap.2,schimbare fatade
441/10.07.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Leordeni nr.159C Alimentare cu energie electrica
442/11.07.2018 BUGNARIU MIHAELA-ODETTE Str.Pavel Ceamur nr.2B(T19/10,P6/2 Op.notariale-informare
443/12.07.2018 SC INSTAL SRL Str.Taberei nr.7 Modificare fatada ,recomp.,modificare acoperis tip sarpanta
444/12.07.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC INSTANT CONSTRUCT COMPANY-ptr.SC ROSTEEL SOLUTIONS SRL Str.Biruintei nr.49 Extindere conducta si bransament gaze naturale
445/12.07.2018 SC VEK PROPERTIES SRL-ptr.SC ENEL DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Sos.Oltenitei nr.181 Montare punct de conexiune
446/12.07.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC AUTOPREST ACTIV SRL Intr.Viilor nr.246 si Viilor nr.33 Sistematizare distributie gaze naturale
447/12.07.2018 SC VEK PROPERTIES SRL-ptr.SC ENEL DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Sos.Oltenitei nr.181 Bransament electric subteran
448/12.07.2018 FERARU ANDREI,VALENTIN HORIAptr.SC A&C FERPRIM SRL Sos.Oltenitei nr.11 Construire hala evenimente parter(C1),anexe P(C2),terasa cu piscina exterioara,amenaj incinta cu parcare,imprej si utilitati
449/12.07.2018 TRANCIOVEANU ANA Str.Fecioarei nr.2 Desfiintare constructie C1 si imprejmuire teren
450/16.07.2018 TEPES MARIAN Sos.Oltenitei fn Informare
451/16.07.2018 APOSTOL GHEORGHE SI FLORENTINA Str.Paraul Rece nr.1A(lot.1,lot.2) Informare
452/17.07.2018 SC MEDIAPRESS SRL-rep.Raducanu Ionut Sos.Oltenitei nr.181,lot.1 Op.notariale-dez teren 3 loturi
453/17.07.2018 HARALAMBIE MIHAI IONUT Sos.Oltenitei nr.24 Recomp.modificare fatada,schimbare sistem invelitoare
454/17.07.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-SC MARAL TEHNIC Str.Sperantei nr.35 Alim.cu energie electrica
455/17.07.2018 PETRE ANA Str.Amurgului Locuinte P+2E colective cu sp.com la parter
456/17.07.2018 OPREA FLORIN Str.Scolii nr.57 Intr in legalitate ptr.constr.terasa,alipita la calcan,foisor
457/17.07.2018 MINCU PAVEL Str.Baraganului fn Informare
458/17.07.2018 FM ALI MOHSMMED Dr.Fermei Construire imobil P+1E cu sp.com la parter,birouri la etaj
459/17.07.2018 FILIP GOSTIN Str.Postavarului nr.11A Desfiintare partiala mansarda C1 desf corp.C2 si constr. P+1E+Pod sp.com.parter
460/17.07.2018 NUTA GHEORGHE Sf.Gheorghe nr.28 Lucrari de amenajare si schimbare de folosinta
461/17.07.2018 PAVEL IONUT Str.Postavarului nr.8 Desfiintare c-tii existente si construire 8 loc P+1E+M,imprej si utilitati
462/18.07.2018 GHITA MARIA MANTI-SC FABRYO CORPORATION Sos.Oltenitei nr.202B Op.cadastrale si not-alipire 5 loturi
463/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Zabava Cluceru nr.1,bl.T5-7 Reabilitare termica bl.T5-7
464/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Taberei nr.10 Reabilitare termica bl.SECOM
465/18.07.2018 SARBU MARIAN Str.Sperantei nr.33E Operatiuni notarialr-dezmembrare teren
466/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Miraslau nr.7,bl.T5-4 Reabilitare termica,bl.T5-4
467/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.G.Alexandru nr.2,bl.T2-2 Reabilitare termica,bl.T5-4
468/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Popesti-Romani nr.3,bl.T5-8 Reabilitare termica,bl.T5-4
469/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Miraslau nr.3,bl.T5-6 Reabilitare termica,bl.T5-4
470/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Miraslau nr.9,bl.T2-1 Reabilitare termica,bl.T5-4
471/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Sos.Oltenitei nr.181,bl.C1 Reabilitare termica,bl.C1
472/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Taberei nr.12 Reabilitare termica
473/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Leordeni nr.94,bl.C1 Reabilitare termica bl.C1
474/18.07.2018 VASILE NICOLETA Str.Sperantei nr.52G Construire 2 locuinte P+1E+M,imprejmuire
475/18.07.2018 PAVEL IOANA Str.Sperantei Fn Informare
476/18.07.20189 CAUC RADU CRISTIAN Str.Fermei nr.7C Informare
477/18.07.2018 TRACHE GHEORGHE Str.Fermei nr.1 Construire 2 locuinte
478/18.07.2018 MANEA ALEXANDRU Str.Sabarului nr.12A Racord canalizare
479/18.07.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Paraul Rece nr.10 Alim cu energie electrica
480/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Popesti-Romani nr.14,bl.T6-5 Reabilitare termica T6-5
481/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Leordeni nr.94,bl.C3-tabara Reabilitare termica C3-tabara
482/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Garaian Alexandru nr.10,T3-2 Reabilitare termica T3-2
483/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Popesti-Romani nr.12,T6-6 Reabilitare termica T6-6
484/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Popesti-Romani nr.5,T5-9 Reabilitare termica T5-9
485/18.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Str.Popesti-Romani T5-10 Reabilitare termica T5-10
486/18.07.2018 SC ENGIE ROMANIA-SC GENERAL MPM IMPEX SRL-CROMIX Str.Amurgului nr.58,sc.1 Bransament gaze naturale
487/19.07.2018 GHITA MARIA pentru SC FABRYO CORPORATION SRL Sos.Oltenitei nr.202B Recompartimentare,mod.int,schimbare destinatie,c-tie corp cospodarie apa laborator
488/19.07.2018 PIETRARU NICOLAE Str.Zorilor nr.16 Desfiintare corp C3
489/19.07.2018 NADOLU PETRE Str.Sabarului nr.30A Demolare garaj,recompartimentare,modificare fatada imobil existent P+M
490/19.07.2018 LAZAR THEODOR Str.Sabarului nr.340B Demolare garaj,recompartimentare,modificare fatada imobil existent P+M
491/19.07.2018 LORIN IONUT MARIAN Str.Pantazica Gabriel nr.17 Recompartimentare int,inchidere scara si terasa
492/19.07.2018 COBZARU ELVIS T4/4,P20 Construire 2 loc cuplate P+1E,imprej.,put forat,utilitati
493/19.07.2018 PREDA FLORIN-rep.Primaria PL Sos.Oltenitei nr.181,bl.C2 Reabilitare termica
494/20.07.2018 SC ENGIE SA ptr.Avram Petrica Str.Orizontului nr.62,casa 14 Bransament gaze naturale
495/20.07.2018 SC ENGIE SA ptr.Avram Petrica Str.Orizontului nr.62,casa 8 Bransament gaze naturale
496/20.07.2018 ZAMFIR GEORGE Str.Laurentiu Raiciu nr.38 Construire loc cu sp.com la parter (P+1E+M)
497/20.07.2018 BADESCU DIANA CLAUDIA-SC MARAL TEHNIC SRL Str.Sperantei nr.35A Supraetajare imobil P+2E(C1-C4 si C9-C20)-loc.colective
498/20.07.2018 MITU NELU MARIAN Str.Golesti nr.8 Operatiuni notarialr-alipire teren
499/20.07.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC CROMIX SRL Str.Amurgului nr.58 Bransament gaze naturale
500/20.07.2018 VLADOIU HORIA CONSTANTIN Str.Orizontului nr.3B Construire locuinta Sp+P+2Eretrs,piscina,imprejmuire
501/20.07.2018 MALAIA PETRICA Str.Amurgului nr.27B,et.1 Inchidere balcoane
502/23.07.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC ERBASU EDIL CONSTRUCT SA-FILIP GOSTIN Str.Sperantei nr.33F,corp.2 Extindere conducta si bransament gaze naturale
503/23.07.2018 SC NEMAR ESTATE SUD SRL-SC ENGIE ROMANIA SA pri SC ERBASU EDIL CONSTRUCT SRL Str.Baraganului nr.66 Bransament gaze naturale
504/23.07.2018 ANETA PAUN-SC IL PIAVE SCORRE SRL Dr.Fermei nr.32A Recomp.int parter si schimbare de destinatie din sp.ptr.birouri in shoroom ptr.C1
505/23.07.2018 PREDA ANDREEA FLORINA-SC INAPLAST DISTRIBUTION GROUP SRL Str.Pavel Ceamur nr.7A Constr.hala depozitare
506/23.07.2018 MATHEAS LUIZA Str.Amurgului nr.64G Bransament apa potabila,racord canalizare menajera
507/23.07.2018 SIMU ANDI STEFANITA Str.Zorilor nr.17A Desfiintare loc.P si constr.loc.unifamiliala D+P+1E,imprej si utilitati
508/23.07.2018 SC ENGIE ROMANIA SA prin SC INSTANT CONSTRUCT COMPANY SA ptr SC SUD GARDEN,CONSTRUCT SRL-CHEZNOIU OVIDIU STELIAN Str.Amurgului nr.61 Bransament gaze naturale
509/23.07.2018 DELIU EUGENIA Str.Sabarului nr.32 Extindere pe orizontala loc existenta P si anexa existenta P
510/23.07.2018 GACHE FLORIN Str.Sperantei nr.58B Constru.loc P+1E+M imprej si utilitati
511/23.07.2018 CODREANU LUCIAN Str.Scolii-T94-P2972/1,lot 1-6 Op.cadastrale si not-alipire 6 loturi
512/23.07.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-BIVOLARU MARIAN Sf.Apostoli nr.3A Alim cu energie electrica
513/23.07.2018 AIONITOAIE ANTONIA CAMELIA rep.SC BAUPREST TOP LOGISTIC SRL Str.Pavlichieni nr.128 Imobil compus din 3 lic.insiruite si 1 sp.com P+1E+Mpartial,org.santier,imprej si utilitati
514/23.07.2018 OPREA FLORIN Str.Scolii nr.77 Op.cadastrale si notariale-dez.3 loturi
515/23.07.2018 TAGA EUGEN rep.SC TEGA COM TRANS SRL Str.Paraul Rece nr.1C Informare
516/26.07.2018 OLTEANU CIPRIAN Str.Oituz nr.18A Remodelare loc P+1E si constructie P+3E cu functiuni mixte
517/30.07.2018 SC MEGA IMAGE SRL Dr.Fermei nr.28A Bransare/racordare la sistemul public de alim cu apa potabila si canalizare
518/31.07.2018 GRIGORE GEORGE RAZVAN Str.Astrelor nr.49 Dezmembrare
519/01.08.2018 NASTASE PAUL T55/3,P66,LOT.2,De842 Op.cadastrale si not,alipire 2 loturi
520/01.08.2018 ACASANDREI MARIAN-SC ISFIRA HOME SRL Intr.Viilor T94-P2942/5-2942/7 Op.cadastrale si notariale alipire 3(trei) Loturi
521/03.08.2018 AVRAM PETRICA STELIAN Str.Orizontului nr.62 Op.cadastrale si notariale-dez.teren 8 loturi
522/08.08.2018 BALUTA NICOLAE SORIN Str.Miraslau nr.6 Amenajare/recomprtimentare si schimbare folosinta din birouri in sp.aferent subsolului in volumul existent
523/08.08.2018 GOLGUT OCTAVIAN Sf.Agnes nr.108 Extindere pe verticale loc.existenta Sp+P+1E+Pod,recomp./remodelare fatade si transformare in Sp+P+2E cu sp.com la parter
524/13.08.2018 BOGAN MARIAN-ptr.SC BOGAN DEVELOMPENT PROPERTY SRL Str.Dr.Fermei nr.97C Lucrari de amenajare/recomp si schimbare folosinta in sp.locuibil a sp.aferent podului in volumul existent al cladirii
525/13.08.2018 AGIU MIRCEA PETRE-SC MAK REZIDENTIAL EXPERT SRL Sf.Agnes nr.177 Constr.un corp de cladire P+1E+M format din sp.com si 6 loc cuplate,org.santier,imprej si utilitati
526/13.08.2018 SC ENGIE ROMANIA-ptr.VOICU MIHAI Str.Solstitiului nr.1,corp 1 Bransament gaze naturale
527/13.08.2018 SC ENGIE ROMANIA-ptr.VOICU MIHAI Str.Solstitiului nr.1,corp.2 Bransament gaze naturale
528/13.08.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA- Str.Sperantei nr.60H Alimentare cu energie electrica
529/13..08.2018 UBGUREANU MARIA Str.Gheorghe Costa Foru Op.notariale ,dezmembrare teren
530/13.08.2018 NICULESCU ELENA AURELIA-FUNDATIA FARA Str.Anton Pan nr.6A Schimbare destinatie corp A in sp.depozitare,centru recuperare
531/13.08.2018 VELICHI CAROL ANDREI-SC EVIDENT GROUP SRL Sos.Oltenitei T27 P531-532 Informare
532/14.08.2018 STEFANUCA ANDREI TIBERIU-SC ASM QUALITY CONDO RO-SC DNS SUD INVEST SRL Biruintei T55/7-P39 Construire 6(sase) corpuri Ds+P+4E+5ER(C1-C6) loc colective,amenajare circulatii,parcari,imprejmuire si utilitati
533/14.08.2018 SC ENGIE ROMANIA SA prin SC ERBASU EDIL CONSTRUCT SRL-ptr.SC STRAGER INTERNATIONAL ROMANIA SRL Sos.de Centura nr.101 Bransament gaze naturale
534/14.08.2018 COANDA DOREL Str.Astrelor nr.80 Constr.loc P+1E+M
535/14.08.2018 CUMPATA ADRIAN Sf.Agnes T53/3-P4 Imprejmuire si acces porti teren
536/14.08.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-prin SC ERBASU EDIL CONSTRUCT SA ptr.MOISIEV CLAUDIU GEORGE Dr.Fermei nr.91A,bl.1 Bransament gaze naturale
537/14.08.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-prin Asocierea ERBASU si PETROCONS SI SC FAVEOCONSULTING SRL Str.Pavlichieni nr.75 Bransament gaze naturale
538/14.08.2018 SC ENGIE ROMANIA SA -ASOCIEREA ERBASU SI PETROCONS-CACHITA DANIEL ANDREI Str.Pavlichieni nr.117 Bransament gaze naturale
539/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-Moise Dumitru Vanatori nr.14 Alim.cu energie electrica
540/14.08.2018 ULICI VIOREL Str.Eclipsei nr.4 Op.cadastrale si notariale-dezmemebrare teren 6 loturi
541/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA -UNGUREANU MARIA Str.Ghe.Costa Foru nr.10,casa 1 Alim.cu energie electrica cf.ATR 02233026/2018
542/14.08.2018 FLORIN ZAMFIR rep.ERBASU EDIL CONSTRUCT SA Sf.Voievozi nr.18F Bransament gaze naturale
543/14.08.2018 DITA ROBERT IOAN,BUGA IOANA Str.Petru si Pavel nr.2B Bransare/racordare la sistemul public de alim cu apa potabila si canalizare cf.aviz tehnic definitiv nr.1704/2018
544/14.08.2018 URSULEAC CRISTIAN Str.Plopului cv 152-P5081,lot.7 si lot.2,lot.2,lot.2 Op.cadastrale si notariale-alipire 2 loturi
545/14.08.2018 ENE ION Str.Rosiori nr.5C Op.cadastrale si notariale-dezmembrare teren 3 loturi
546/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Pavlichieni nr.126 Alim cu energie electrica
547/14.08.2018 TRONARU AUREL FANEL Sos.Oltenitei nr.35B Op.cadastrale si notariale-dezmembrare teren 8 loturi
548/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Rasaritului nr.61 Alim cu energie electrica
549/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Pantazica Gabriel nr.52 Alimentare cu energie electrica
550/14.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SA Str.Oituz nr.85 Alim cu energie electrica
551/14.08.2018 PADURARU ION Str.Pavlichieni T55/2-P23 Informare
552/14.08.2018 VADUVA PETRE Str.Sperantei nr.26C Construire loc P+1E si imprejmuire
553/14.08.2018 NICULAE GABRIEL AUREL Str.Eclipsei nr.124 Intrare in legalitate ptr.construire foisor gratar
554/14.08.2018 CIULEI GHEORGHE Str.Petru si Pavel nr.18 Construire anexa gospodareasca parter
555/20.08.2018 SC TOP CLASS IMOBILIARE SRL prin CAZAN PETRE Str.Biruintei nr.91 Operatiuni notariale-dezmembrare teren
556/20.08.2018 GHEORGHE EUGEN T54/1,P3,Lot.7 Construire loc P+1E+2Er si sp.com,imprej si utilitati
557/20.08.2018 PREDA FLORIN rep.PRIMARIA ORAS POPESTI LEORDENI Str.leordeni bl.M3,sc.1,2,3,4 Desfiintare constructie bl.M3,sc.1,2,3,4, cu 48ap
558/20.08.2018 ANETA PAUN-SC IL PIAVE SCORRE SRL Dr.Fermei nr.32A Constr.spalatorie autro tip CARWASA(AMOBILA),recomp.modificare scara ext,schimbare destinatie din depozit in magazin si sala de asteptare
559/20.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sperantei nr.33G Alim cu energie electrica
560/20.08.2018 STANCIU FILIP LAURENTIU Str.Pantazica Gabriel nr.7 Dezmembrare constructie si teren -4 loturi
561/20.08.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-ptr.VOICU MIHA Str.Solstitiului nr.1 Alim cu energie electrica
562/20.08.2018 FAUR DANA MARIA str.Sf.Nicolae nr.29 Inchidere balcoane si construire terasa acoperita cu subsol
563/20.08.2018 GRADINARU ROBERT-SC VIPOEXPERT CONCEPT SRL Str.Amurgului nr.29A Supraetajare un imobil P+4E cu sp.com si loc colective rez P+5E
564/20.08.2018 RADUCAN MARIANA DIANA-PFA Str.Oituz nr.77 Supraetajare imobil P+3E-rez.P+3E+4Er
565/23.08.2018 MARES DANIEL Str.Paraul rece nr.3-5 Schimbare destinatie ap.nr.1 in sp.com
566/23.08.2018 MARES DANIEL str.parul rece nr.3-5 Modificari int si exterioare la parcarea deschisa si acoperita
567/23.08.2018 BOGAN MARIAN-ptr.SC BOGAN DEVELOMPENT PROPERTY SRL Dr.Fermei nr.97 Op.cadastrale si notariale-dezmembrare teren 2 loturi
568/23.08.2018 VOINEA VALENTIN ROMEO-SC CARO IMOB CONFORT SRL Str.Unirii nr.32 Constr.2 loc individuale P+1E, 4(patru) loc cuplate P+1E,imprej si utilitati
569/23.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sperantei nr.35A Op not/constr superficie SC MARAL TEHNIC SRL
570/23.08.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA str.Leordeni nr.90 Op.Notariale/constr superficie SC GENIUS CONSTRUCT
571/27.08.2018 PUPAZAN NICOLAE GABRIEL Str.Astrelor nr.63 Inchidere terasa aferenta ap.
572/27.08.2018 VANIFAR ZHOORAN Str.Astrelor nr.49 Locuinte insiruite P+2E
573/27.08.2018 ASOCIEREA ERBASU PETRO CONS-MIRAL TEHNIC SRL Sperantei nr.35 Extindere conducta si bransament gaze naturale
574/27.08.2018 VASILE ANTOANETA FLORENTINA Sos.Oltenitei nr.181 Extindere imobil cu un corp cu destinatia depozitare
575/27.08.2018 DUMITRU LAURENTIU AUGUSTIN T12,P501/501/23 LOT.3 INFORMARE
576/27.08.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Sf.Agnes nr.144 Bransament electric
577/27.08.2018 CONSTANTINESCU RADU-SC ADVANCED Sos.Oltenitei nr.84C Amplasare casete luminoase
578/27.08.2018 DUMITRU GICA Dr.Fermei nr.70-72 Container tip ,cabina poarta apa
579/27.08.2018 BARBU PETRICA Str.Golesti nr.19 Extindere si mansardare
580/27.08.2018 SC ENGIE ROMANIA ptr.NICOLAE COSTINEL Str.Bradului nr.4 Bransament gaze naturale
581/27.08.2018 NADOLSKY MIHAELA Str.Sperantei nr.14 Bransament apa si racord canal
582/27.08.2018 PRECUP GABRIEL Str.Timpului nr.12B Bransament apa si racord canal
583/27.08.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Sos.Oltenitei nr.119 Alimentare cu energie electrica
584/27.08.2018 E-DISTRIBUTIE MUNTENIA SOS.Oltenitei nr.66 Alim cu energie electrica
585/27.08.2018 POPESCU MARIA MIHAELA-SC MIVAMI AVANTI Str.Biruintei FN (T55,P6) Construire ansamblu de locuinte colective 8 blocuri P+5E cu functiuni complementare
586/28.08.2018 ILIE ADINA-ENGI Str.Pavlichieni fn Anexa Foisor
587/28.08.2018 NEDELCU GHEORGHE-AGROPOL Sos.Oltenitei nr.216 Informare
588/28.08.2018 ERBASU EDIL CONSTRUCT Str.Biruintei nr.91, BL.4,SC.2 Bransament gaze naturale
589/28.08.2018 SC ERBASU EDIL CONSTRUCT Biruintei ,nr.91,bl.4,sc.1 Bransament gaze naturale
590/28.08.2018 SC ERBASU EDIL CONSTRUCT Str.Biruintei nr.91, bl.3,sc.1 Bransament gaze naturale
591/28.08.2018 SC ERBASU EDIL CONSTRUCT Str.Biruintei nr.91, bl.3, sc.2 Bransament gaze naturale
592/28.08.2018 SC ENGIE ROMANIA Str.Oituz nr.77 Bransament gaze naturale
593/30.08.2018 BORDEANU IONUT Dr.Fermei nr.101,bl.1,sc.1,ap.15 Inchidere balcon
594/30.08.2018 PAROHIA ROMANO CATOLOCA Str.Bateriei Fn Realizare imprejmuire si amenajari exterioare
595/30.08.2018 PAROHIA ROMANO CATOLOCA Str.Bateriei Fn Realizare imprejmuire cimitir si amenajari exterioare
596/30.08.2018 SOSA MARIN SI GHERGHINA Str.Pantazica Gabriel nr.108 Bransament apa si racord canal
597/30.08.2018 VILCU CONSTANTINA Str.Sperantei nr.5 Construire atelier croitorie parter si utilitati
598/30.08.2018 BUZOIANU CRISTIAN TUDOR Str.Pavlichieni FN Construire cabina pompa apa si imprej.teren
599/30.08.2018 COMAN VASILE SOS.Oltenitei nr65 Desfiintare constr.existents di constructie sp.com P+2E,org.santier si imprejmuire
600/30.08.2018 IRIMIA VIOREL T4/1,P9,lot.2,lot.9 Construire imobil P+2E,comert si locuinte,imprej si utilitati
601/30.08.2018 NITU GABRIEL BOGDAN Sos.Oltenitei nr.15A Construire loc Sp+P+M,imprej si utilitati
602/31.08.2018 NITU NICULAE Sos.Oltenitei nr.19 Construire cladire mixta,birouri sp.ptr.depozitare,parcari
603/03.09.2018 RUSU RODICA Aleea Oituz nr.6 Informare
604/03.09.2018 IOSU EUGEN Str.Sabarului nr.56 Intrare in legalitate extindere pe orizontala si verticala loc.parter
605/03.09.2018 SC MY HOME RESIDENCE SRL Str.Biruintei nr.184 Recompartimentari int si extindere imobil Ds+P+2E+M
606/03.09.2018 MIHALE ANDREI Sos.Oltenitei nr.144 Informare
607/03.09,.2018 UNGUREANU ANGELICA CATELUTA Str.Paraul Rece nr.14 Recomp.int,transformare mansarda partial in etaj curent
608/03.09.2018 PAVEL ECATERINA Str.Fermei FN Informare
609/03.09.2018 STOICA TINA-SC LOLLY HOUSE SRL Str.Sf.Voievozi nr.2 Construire 2 loc individuale P+1E+M, 2 loc cuplate P+1E+M, 4 loc cuplate P+1E+M,imprejmuire si utilitati
610/03.09.2018 DIMA CONSTANTIN Str.Biruintei nr.31 Supraetajare imobil P+6E-locuinte colective rez.P+7E
611/03.09.2018 COTANU VALENTIN-SC INSTAL TERM PROJECT SRL Str.Pavlichieni nr.126A Construire imobil loc.colective P+1E+M,imprej si utilitati
612/10.09.2018 TONE IONUT ALEXANDRU Str.Amurgului nr.36A Extindere sp.com existent Sp+P prin supraetajare cu o terasa rez.Sp+P+1E
613/10.09.2018 MARES DANIEL SI PETRUTA Str.Piraul Rece nr.3-5,lot.1 Op.cadastrale ,dezmembrare teren si c-tie in 41 loturi
614/10.09.2018 POPESCU ADRIAN Str.Pavlichieni nr.130A Constr.imobil P+1E+pod format din din 3loc si 1 sp.com cuplate,org.santier, imprej si utilitati
615/10.09.2018 CROITORU MARIAN T55/1,P2,LOT.1 Constr.imobil Sp+P+1E+M cu functiunea de locuinta unifamiliala,imprej si utilitati
616/12.09.2018 PANA MARIAN ptr.SC JOYA SOHEA PROJECT SRL Str.Solstitiului nr.2H Supraetajare imobil P+4E cu functiunea de loc colective
617/12.09.2018 STOICA NICOLAE CATALIN T54/1,P15/6 Construire 8 loc tip duplex P+1E cu sp.com,org santier si utilitati
618/12.09.2018 SC ENGIE ROMANIA SA ptr.JOYA SHOES CONCEPT SRL Str.Amurgului nr.74 Bransament gaze naturale
619/12.09.2018 BANCU DUMITRU-SC ROSTEEL SOLUTIONS SRL Str.Biruintei nr.1A Dezmembrare constructie si teren 41 loturi
620/12.09.2018 CIOBANU ELISABETA Sos.Oltenitei nr,180A Constr.loc P+1E si anexe
621/12.09.2018 FILIP ECATERINA Str.Astrelor FN Alipire doua loturi
622/12.09.2018 PREDA FLORIN rep.PRIMARIA ORAS POPESTI LEORDENI Str.D-ta Balasa nr.13 Desfiintare si constructie gard la sc.gen nr.3
623/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sf.Agnes nr.152 Alim.cu energie electrica
624/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Pavlichieni nr.128A Alim.cu energie electrica
625/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Astrelor nr.49 Alim cu energie electrica
626/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Fermei nr.9 Alim.cu energie electrica
627/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sperantei nr.33H Alim cu energie electrica
628/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Sos.Oltenitei nr.150-152 Alim cu energie electrica
629/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Pavlichieni nr.75 Alim cu energie electrica
630/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Amurgului nr.29,29A si 29B Alim cu energie electrica
631/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Sos.Oltenitei nr.8A Alim.cu energie electrica
632/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Orizontului nr.61 Alim cu energie electrica
633/12.09.2018 COCONETU MIREL Str.Oituz nr.45A Informare
634/12.09.2018 DUMITRACHE ADINA-EVO COMAD SRL Str.Biruintei nr.89 Dezmembrare c-tie si teren (133 loturi)
635/12.09.2018 GRUIA IULIA LAURA Str.Amurgului nr.71E Extindere imobil parter anvelopare c-tii garaj si mod.imprej
636/12.09.2018 SC FABYO CORPORATION SRL Sos.Oltenitei nr.202B, lot.1 Desfiintare corp C1 si corp.C2
637/12.09.2018 SC FABYO CORPORATION SRL Sos.Oltenitei nr.202B, lot.1 Retehnologizare statie de epurare si construire cladire anexa pentru echipamente
638/12.09.2018 STOICA DORU MARIAN-rep.D-Angelo Sport Management Sos.Oltenitei nr.119 Schimbare destinatie vestiare(sala de asteptare si receptie) in spatiu comercial
639/12.09.2018 FRANCISC CRISTIAN Str.Baraganului nr.5D Op.cadastrale-dezmembrare teren si c-tie 7loturi
640/12.09.2018 SC GELDA COM IMPEX 2002 SRL Str.Scolii Fn T53/7,P56,57,58 PUZ-Introducere in intravilan in vederea construiri unui ansamblu de loc colective
641/12.09.2018 GRIGORE MIRCEA MIHAI-SC GELDA MIRCEA MIHAI Sos.Oltenitei fn,T12,P229/4/8,P229/4/9 PUZ-Introducere in intravilan in vederea construiri unui ansamblu de loc P+1E+M si utilitati
642/12.09.2018 SC GELDA COM IMPEX 2002 SRL Sos.Oltenitei FN,T25,P522/1 PUZ-Introducere in intravilan in vederea construiri unui ansamblu de loc.mixte-P+1E+M si servicii P+2E
643/12.09.2018 SERBAN COSTEL DANIEL Str.Rus Ionel nr.6,Cv 25,P607-608,lot.III Construire loc duplex S+P+1E+M cuplata
644/12.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-pt.As.de Proprietari bl.TIAB Str.Taberei nr.12 Alim cu energie electrica conf.ATR 02479508/2018
645/12.09.2018 NEAGU MARIN-REP.SC CRIVIS SRL Str.Rus Ionel nr.6,Cv 25,P607-608,lot.2 Construire loc duplex S+P+1E cuplata
646/12.09.2018 SC ENGIE ROMANIA SA-SC INSTANT CONSTRUCT Str.Biruintei nr.49,casa 5 Bransament gaze naturale
647/12.09.2018 DRAGHICI FLORINA Str.Orizontului nr.13 Bransament apa si racord canal
648/12.09.2018 NACU CRISTIAN-rep.SC STAR FOOSS SRL Str.Taberei nr.2 Extindere constructie existenta cu un corp de cladire P+1E cu functiuni vestiar
649/12.09.2018 RIPEANU NICOLAE,PETRE ROZA Str.Echinoctiului fn PUZ introducere in intravilan in vederea construiri unri loc col.P+3E+4E
650/12.09.2018 SC ENGIE ROMANIA-SC ERBASU EDIL CONSTRUCT Str.Biruintei nr.49,sp.com Bransament gaze naturale
651/12.09.2018 SC ENGIE ROMANIA prin SC ERBASU EDIL CONSTRUCT Str.Biruintei nr.49,corp.2 Bransament gaze naturale
652/12.09.2018 SC ENGIE ROMANIA prin INSTANT CONSTRUCT COMPANY Str.Biruintei nr.49,casa 6 Bransament gaze naturale
653/12.09.2018 FILIP GERARD CATALIN Str.Biruintei T55/7,P20 Introducere in intravilan si construire loc colective Sp+P+4E+5Er si utilitati
654/14.09.2018 RADU ADRIAN GEORGE Dr.Fermei,parter Schimbare destinatie din sp.locativ in sp.com
655/14.09.2018 SC ERBASU EDIL CONSTRUCT SA-FLOREA GHEORGHE Str. Sperantei nr.31A Bransament gaze naturale
656/14.09.2018 PETRE GEORGIANA Str.Sf.Andrei nr.19A Bransament gaze naturale
657/14.09.2018 DOGARIU DORU -ptr.SC DENTAL PROTECT SRL Sos.Berceni nr.49,T54/6,P2 Construire imobil D+P+1E functiune cu caracter comercial ,amenajare spatii,utilitati
658/14.09.2018 BUDU DANIEL ptr.MARINESCU PAUL DAN Sos.Berceni nr.11,P54/6,P1 Construire imobil parter cu functiune comerciala,foisor totem
659/14.09.2018 EMANUEL NEAGU Str.Maica Tereza nr.17 Construire anexe gospodaresti,amenajare incinta
660/14.09.2018 SC ENGIE ROMANIA-ROSTEEL SOLUTIONS Str.Biruintei nr.49,corp.3 Bransament gaze naturale
661/17.09.2018 VOICU DRAGOS CATALIN Str.Leordeni T4/8,P7,8,9,10,lot.2 Construire 2 imobile P+1E corp C1 si C2 cu functiunea de loc,imprej si utilitati
662/19.09.2018 ASOCIEREA ERBASU CONSTRUCT-PTR.STOICA MIHAELA Str.Eclipsei nr.43A Bransament gaze naturale
663/18.09.2018 DOBRE SASHA-prin Dobre Daniel Str.Oituz nr.72B Desfiintare garaj,supraetajare c-tie existenta si extindere cu un corp P+2E-locuinta
664/18.09.2018 MARINESCU MIHAI T3/2-P37/1,LOT 2/1/1 Informare
665/18.09.2018 DOBRE GHEORGHE T24,P516/13 Amplasare panou publicitar
666/18.09.2018 NEDELCU GHEORGHE De 551,T27,P543 Dezmembrare
667/18.092018 ANDREI DAN ALEXANDRU Str.Trandafirilor nr.10 Desfiintare loc.parter, construire loc P+1E,anexa si imprejmuire
668/18.09.2018 LAMBA VASILE Str.Orizontului Informare
669/18.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Sperantei nr.44C Alimentare cu energie electrica
670/18.09.2018 ANGHELUS GHEORGHE Str.Pavel Camur nr.7B Construire hala poductie si birouri P+1Epartial
671/18.09.2018 COMAN ANGELICA T55/6,P47 Op.not si cad.-alipire 2 loturi
672/18.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA-SIMCO INT Str.Sf.Nicolae nr.26 Alim cu energie electrica
673/18.09.2018 DAUTI GHEORGHE Str.Sabarului nr.21 Informare
674/18.09.2018 PAROHIA ROMANO-CATOLICA Str.Bateriei nr.59E Op.cadastrale si not-dez.3 loturi
675/21.09.2018 PANA MARIUS IULIAN-rep.SC JOYA SHOES CONCEPT Str.Amurgului nr.74 Op.cadastrale si not-dez.teren 3 loturi
676/21.09.2018 SC ENGIE -AS.ERBASU-ptr.Calagiu C Str.Amurgului nr.63P Extindere si bransament gaze
677/24.09.2018 SC ENGIE SA-PTR.CANA FLORICA Str.Orizontului nr.104 Bransament gaze naturale
678/24.09.2018 LUMNEZEANU PETRUTA Sos.Oltenitei nr.13K Intrare in legalitate foisor lemn S+P
679/24.09.2018 SC E-DISTRIBUTIE MUNTENIA Str.Alex.Conduratu nr.29C Bransament electric
680/28.09.2018 SUTRU ANA T55-6,P47 Alipire
681/28.09.2018 VOICU STOICA Str.Paraul Rece nr.14 Dezmembrare
682/26.09.2018 DENTAL PRERSCO SRL-CARP REMUS Str.Orizontului nr.90A,ap.1 Schimbare destinatie din loc in ap.medicala
683/26.09.2018 LAURENTIU GABRIEL-SHARK GROUP SRL Sos.Oltenitei T11,P7,8,9 Informare
684/26.09.2018 LISINSCHI ANDREI-INFOR SA Lot.2 Informare
685/26.09.2018 LISINSCHI ANDREI-INFOR SA Lot.1 Informare
686/26.09.2018 NEGOITA MARIUS Str.Astrelor nr.50A Construire 1 corp de cladire P+2E cu sp.com si loc.colective C1 si un corp de cladire P+1E loc.colective C2,org.santier,imprej si utilitati
687/26.09.2018 SC MIRAL INSTAL COMPANY SRL Str.Eclipsei nr.43A Bransament gaze naturale
688/28.09.2018 SC ENGIE ROM-AS.ERBASU-ROSTEEL SOLUTIONS Str.Biruintei nr.49,corp.4 Bransament gaze naturale
689/28.09.2018 FERENT LUCIANA ALEXANDRA Str.Amurgului nr.5,vila.1 Schimbare destinatie partiala loc in sp.com
690/28.09.2018 ADIR FLORIN Str.Sperantei fn T4/2,P11,12,lot.10 si lot.1 Op.notariale si cadastrale si alipire teren